SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JAK DO NAS TRAFIĆ?

– PKS do Zakroczymia z Warszawy Zachodniej (najlepiej sprawdzić dokładnie np. na wyszukiwarce połączeń www.mobilis.pl)

Uwaga! Wiele PKSów nie jeździ już do Zakroczymia z Zachodniej!

– Translud linia nr 6 spod Domów Centrum (godziny odjazdu do Zakroczymia w nawiasach kwadratowych)

– PolonusBUS z Dworca Warszawa Centralna (przez Jabłonnę) lub z Dworca Warszawa Gdańska (przez Łomianki)

Trasę Warszawa-Płock, przez Zakroczym (tylko kurs z Placu Defilad), obsługują też „busiki” EkoBus – zatrzymuje się w Zakroczymiu na żądanie, wymaga rezerwacji i potwierdzenia, można kupić bilet on-line.

Zakroczym leży około 30 kilometrów od granic stolicy, przy trasie na Gdańsk, czyli „siódemce” (7, S7, E77).

Po przejechaniu mostu na Wiśle, należy zjechać z trasy gdańskiej na trasę na Płock (62), jest to ten sam zjazd, który prowadzi do Lotniska Warszawa-Modlin, z tym że należy trzymać się kierunku na Płock. Gdy wiedzie się do Zakroczymia, trzeba skręcić w lewo na światłach. Zaraz potem skręcamy w pierwszą bramę po lewej i od razu z prawej strony mamy budynek „Honoratianum”. Dzwonimy domofonem na „furta”. Jeśli brama jest zamknięta, można ją sobie samemu otworzyć wchodząc furtką i naciskając przycisk na murze.

Bardzo blisko Zakroczymia znajduje się lotnisko Warszawa-Modlin, na które można przylecieć z wielu miast Europy, liniami Ryanair. Na to lotnisko przyjeżdżają także autobusy z kilku miast np z Białegostoku, Olsztyna, Ornety, Lublina…, które dowożą pasażerów do portu lotniczego.

Jeśli ktoś wcześniej się z nami umówi i będziemy mieli wolny samochód to możemy go odebrać z lotniska.

Najbliższa stacja kolejowa to Modlin Stacja, do której co godzinę przyjeżdżają pociągi Kolei Mazowieckich z lotniska Okęcie i trzech głównych dworców Warszawy, a także inne pociągi np z Warszawy Gdańskiej i kilka dalekobieżnych (Gdańsk, Olsztyn, Kraków, Bielsko-Biała, Częstochowa). Z dworca w Modlinie jest specjalny autobus dowożący na lotnisko (4 km).

Jeśli ktoś wcześniej się z nami umówi i będziemy mieli wolny samochód to możemy go odebrać z dworca kolejowego 🙂