Sztuka przyjmowania, czyli jak odżywiać serce

Kobieta zagłodzić własne serce może dość szybko, szczególnie wtedy, gdy jest wrażliwa na potrzeby innych, ale nie jest wrażliwa na samą siebie. Stracić zapał do życia również może łatwo, zajmując się życiem innych bez zwracania uwagi na własne. Także łatwo jej popaść w pułapkę rozdawnictwa samej siebie wszystkim wokoło myśląc o sobie na końcu.

A jednak, gdy zacznie rozwijać w sobie sztukę umiejętnego przeżywania przychodzących chwil życia, odzyska energię. Gdy wzmocni uważność na nieustannie przychodzące doświadczenie, ożywi własną wrażliwość. Wrażliwa, odzyska więź ze źródłem życia w sobie. Czerpiąc z wewnętrznego źródła nasyci samą siebie i innych.

Zapraszamy na spotkania dla kobiet

Podczas spotkań będą głoszone konferencje o uzdrawianiu relacji wewnętrznych, czyli o pogłębianiu miłości do samej siebie. Miłość do samej siebie owocuje większą miłością do bliźnich i głębszą wrażliwością na doświadczenie Boga. Po konferencji będzie czas na adorację przed Najświętszym Sakramentem, aby usłyszane treści przeżyć w ciszy własnego serca na modlitwie.

Forma spotkania:

Konferencja o relacjach wewnętrznych i wprowadzenie do modlitwy (45 min.)

Modlitwa skupienia i obecności podczas adoracji przed Najświętszym Sakramentem (30 min.)

Miejsce spotkania:

Kościół Braci Mniejszych Kapucynów w Warszawie na ul. Miodowej 13

Rozpoczęcie godz. 19.30

Wstęp wolny

Zapraszamy!

Br. Piotr Owczarz – gwardian klasztoru warszawskiego

Br. Piotr Wardawy – konferncjonista z „Honoratianum” w Zakroczymiu

Zapytania honoratianum@gmail.com

www.centrumkapucyni.pl