PRZYJACIÓŁKA SAMEJ SIEBIE

Zapraszamy na spotkania dla kobiet o tym, jak zaprzyjaźnić się z samą sobą i dobrze przeżywać relacje z Bogiem oraz z innymi.
Przesłanie dla kobiet
• Nie walcz ze sobą, jesteś dobra. Staraj się bardziej rozumieć to, kim jesteś. Zacznij czerpać radość z odkrywania siebie.
• Jest w Tobie wszystko, czego potrzebujesz, aby nawiązywać głębokie relacje. Łagodnie i z czułością traktuj różnorodność swojej kobiecej natury.
• Jesteś jeszcze nieodkryta. Z odwagą i ciekawością poznawaj siebie na nowo.
• Z nikim nie przebywasz tak często jak sama ze sobą. Bądź uważna na siebie – szczególnie na to, co w Tobie kruche i delikatne.
• Bóg pragnie, abyś coraz bardziej była sobą. Zaufaj sobie, skoro On zaufał Tobie.
Im bliżej siebie będziesz, tym większej bliskości doświadczysz w relacjach z Bogiem i ludźmi.
Jeśli pragniesz zaprzyjaźnić się ze sobą, aby dzielić się sobą z innymi, weź udział w spotkaniu tylko dla kobiet. Dzięki pogłębieniu relacji wewnętrznych rozwiniesz i umocnisz więzi z bliźnimi oraz doświadczysz bliskości Boga.
Jeśli pragniesz zaprzyjaźnić się ze sobą, aby dzielić się sobą z innymi, weź udział w spotkaniu tylko dla kobiet. Dzięki pogłębieniu relacji wewnętrznych rozwiniesz i umocnisz więzi z bliźnimi oraz doświadczysz bliskości Boga
Forma spotkania poniedziałkowego:
Konferencja o relacjach wewnętrznych. Wspólna modlitwa skupienia i obecności. Dzielenie się doświadczeniem modlitwy. Na zakończenie spotkanie przy herbacie i ciasteczku. Długość spotkania około 2,5 godz. Wstęp wolny.
Terminy spotkań do wakacji na rok 2019
Poniedziałek raz w miesiącu o godz. 18.00
25 lutego – Potrzebujesz siebie
18 marca – O myślach spokojnych i natarczywych
8 kwietnia – Uczucia, przyjaciółki na każdą chwilę
6 maja – Mam ciało, jestem ciałem
17 czerwca – Ciało i jego przyjazna mowa
Zapraszamy!
Piotr Wardawy OFMCap i Michał Deja OFMCap
Facebook